JUSKAL - Rekonštrukcia bytu, rekonštrukcia kúpeľne, statik, rezanie panelov, stavba

 

Vážení zákazníci, koniec roka sa nezadržateľne blíži a my by sme sa Vám radi poďakovali za prejavenú priazeň a dôveru. Prajeme Vám touto cestou príjemné prežitie vianočných sviatkov a mnoho úspechov v roku 2019. 

Zároveň Vám oznamujeme, že od 17.12.2018 do 7.1.2019 prebieha v našej firme dovolenka a všetky otázky aj objednávky budú vybavené najskôr 10.1.2019.

 

Vzhľadom na to, že sa snažíme klientom vychádzať stále viac v ústrety v poskytovaní komplexných služieb, rozšírili sme naše portfólio o ďalšie služby prostredníctvom novej firmy JUSKAL SK a ešte užšou spoluprácou s interiérovým štúdiom Interier48. Sortiment našich služieb dopĺňa tiež projekčná činnosť v oblasti statika. V prípade potreby našim klientom vypracuje statický posudok plánovaných stavebných zásahov náš autorizovaný statik zapísaný v komore statikov.


Rekonštrukcie bytov, stavebné práce, statika

Vykonávame rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kúpeľní, profesionálne prestaviame  bytové jadro, v rámci prestavieb ponúkame rezanie panelov. Okrem týchto činností sa venujeme stavbe domov na kľúč. V rámci stavebných prác vykonávame búracie práce, rezanie panelov, murárske práce, vyrovnávanie a kladenie podláh, izolácie, omietky a stierky, maľby, sadrokartónové podhľady, obkladačské práce, osádzanie zárubní, dverí a okien, inštalatérske práce. Služby realizujeme komplexne, vrátane návrhu interiéru prostredníctvom nášho interiérového štúdia (odkaz nižšie na stránke). Dodávame: sanita, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety, spotrebiče... Môžete využiť služby nášho statika, ktorý vypracováva statické posudky pre rekonštrukcie a prestavby bytov, vykonávané našou firmou. Statický posudok je potrebný napr. pri prestavbe spojenej s rezaním panelov v byte a pod. Ponúkame aj stavbu rodinného domu na kľúč.

Niečo o nás ...

Spoločnosť JUSKAL SK s.r.o. pôsobí v Bratislave a blízkom okolí. Naše skúsenosti, personál a zázemie nám umožňujú poskytovať komplexné služby. Prestavba bytu, prerábka kúpeľne, rekonštrukcia interiérov či stavba domu na...

viac informácií