JUSKAL - Rekonštrukcia bytu, rekonštrukcia kúpeľne, statik, rezanie panelov, stavba

O spoločnosti

Rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kúpeľní, stavba domu

Našou hlavnou činnosťou je rekonštrukcia bytu, rekonštrukcia kúpeľne, rekonštrukcia bytového jadra. Vzhľadom na to, že sa snažíme klientom vychádzať stále viac v ústrety, rozšírili sme naše portfólio o ďalšie služby prostredníctvom novej firmy JUSKAL SK a úzkou spoluprácou s interiérovým štúdiom Interier48. Sortiment našich služieb dopĺňa tiež projekčná činnosť v oblasti statika. V prípade potreby našim klientom vypracujeme statický posudok plánovaných stavebných zásahov, projekty. Pri stavbe, rekonštrukcii a prestavbe poskytujeme komplexné služby vrátane inštalatérskych prác. Vypracujeme návrh interiéru, vizualizácie, dodáme zariaďovacie predmety, vybavenie interiéru. Skoordinujeme všetky stavebné práce, inštalatérske práce a  odvoz odpadu.

Interiérové štúdio

Súčasťou rekonštrukcie bytu alebo domu je aj riešenie interiéru - návrh, dodávka zariaďovacích predmetov, obklady, dlažby, podlahy a ďalšie. Kompletný návrh interiéru, širokú paletu zariaďovacích predmetov ako aj vysokokvalitné nemecké kuchyne značky Schuller Vám poskytne naše interiérové štúdio. V príjemnom prostredí poskytujeme našim klientom odborné poradenstvo a široký sortiment zariaďovacích predmetov. Kuchynské linky Schüller, sanita, obklady, dlažba, vodovodné batérie, doplnky, interiérové dvere, parkety či tapety, to všetko si môžu klienti prezrieť priamo v interiérovom štúdiu, kde sa im bude venovať vyškolený personál. Viac sa dozviete na webe interiérového štúdia.

Projekčná činnosť

Vyhotovenie projektov – projekčná činnosť - zastrešila významné projekty na Slovensku ako aj v zahraničí. Stavebnú časť podporuje rýchlym zhodnotením statiky stavby a statickými posudkami v prípade, že investori požadujú počas rekonštrukcie bytu zásah do nosného alebo obvodového panelu. Vypracovanie statického posudku sa opiera o naše bohaté skúsenosti.