JUSKAL - Rekonštrukcia bytu, rekonštrukcia kúpeľne, statik, rezanie panelov, stavba

Rekonštrukcie kúpeľní, rekonštrukcia bytového jadra

Klientom ponúkame kompletné služby v oblasti prestavby - prerábky kúpeľne a bytového jadra. Nielen samotnú realizáciu – búracie práce, demontáž umakartového jadra, stavebné práce, inštalatérske práce, obklady, dlažby, ale aj návrh kúpeľne a dodávku zariadenia – kúpeľňový nábytok, sanita a zariaďovacie predmety. To všetko prostredníctvom nášho interiérového štúdia, kde na želanie za poplatok vypracujeme návrh a klientom pomôžeme s výberom sanity, obkladov a dlažieb.
Pre bližšie informácie o možnostiach návrhu a vybavenia kúpeľní prosím navštívte samostatný web nášho interiérového štúdia.
V prípade realizácie kúpeľne na kľúč, poskytneme našim klientom na odber sanity, obkladov a dlažieb výrazné zľavy. Výška zľavy závisí od vybranej značky a veľkosti odberu. V prípade, že nám zveríte zhotovenie stavebných prác, odpočítame klientovi aj cenu za návrh kúpeľne.

Stavebné a inštalatérske práce – prestavba kúpeľne

  • umakartové bytové jadro – demontáž a výstavba nového stavu
  • panelové jadro - osekanie starých obkladov a dlažieb
  • obkladačské práce, obklady, dlažby
  • inštalatérske práce – voda, elektroinštalácie
  • sadrokartónové podhľady, poličky, šachtové steny
  • rýchlo od A po Z

Priebeh stavebných prác

Rekonštrukcia kúpeľne obmedzuje rodinu asi najviac. Preto je dobré sa na ňu riadne pripraviť. Na samotnú realizáciu si musíte vyhradiť 5 až 10 pracovných dní. Vykonať kompletnú prestavbu bytového jadra / kúpeľne za 3 až 4 dni nie je technologicky možné a v takom prípade by sme nemohli garantovať dobre odvedenú prácu. Kratšie termíny sú určite lákavé, nie však reálne z hľadiska kvality.

Náklady na práce

Náklady na rekonštrukciu kúpeľne sa pohybujú od tritisíc eur vyššie. Musíte počítať so stavebným materiálom, novou sanitou aj cenou za prácu. Ušetriť môžete výberom lacných zariaďovacích predmetov, ale počítajte s tým, že minimalizácia nákladov za každú cenu povedie podobne ako skrátenie času k zníženiu kvality.


Fotogaléria - rekonštrukcie kúpeľní